Wiadomości z WOS - Wiedzy o Społeczeństwie
Komorowski - kandydat PO na prezydenta
Redaktor: Administrator WOS.NET.PL / 29.03.2010.
Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski wygrał prawybory i został kandydatem Platformy Obywatelskiej w wyborach prezydenckich. Komorowski uzyskał 68,5% głosów, a jego rywal w prawyborach szef MSZ Radosław Sikorski 31,5%. Komorowski wygrał z Sikorskim we wszystkich województwach.
Czytaj całość
 
Bronisław Komorowski wygrał prawybory!
Redaktor: Administrator WOS.NET.PL / 27.03.2010.
Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski, po pokonaniu szefa Ministerstwa Spraw Zagranicznych Radosława Sikorskiego, został oficjalnym kandydatem Platformy Obywatelskiej na prezydenta RP.
Czytaj całość
 
Niska frekwencja w prawyborach
Redaktor: Administrator WOS.NET.PL / 26.03.2010.
Około 21 tysięcy członków Platformy Obywatelskiej wzięło udział w prawyborach prezydenckich – tzn. frekwencja wyniosła 47, 47 %.  Jutro na Politechnice Warszawskiej zostaną ogłoszone wyniki prawyborów.  Okaże się, kogo członkowie PO wybrali na swojego kandydata na prezydenta. O partyjną nominację ubiegają się marszałek Sejmu Bronisław Komorowski i szef MSZ Radosław Sikorski.
Czytaj całość
 
Armia walczy z patologią
Redaktor: Administrator WOS.NET.PL / 22.03.2010.
Narkotyki, alkohol, fala, molestowanie seksualne oraz wszelkie patologie, które kojarzą się z wojskiem, mają raz na zawsze zniknąć z polskiej armii. Ministerstwo Obrony Narodowej przyjęło właśnie wartą siedem mln zł strategię, która ma wzmocnić dyscyplinę wśród żołnierzy oraz przeciwdziałać uzależnieniom i patologiom w armii w ciągu najbliższych pięciu lat.
Czytaj całość
 
SONDAŻ SMG/KRC: WYGRAŁ KOMOROWSKI
Redaktor: Administrator WOS.NET.PL / 21.03.2010.
W sondażu przeprowadzonym przez Instytut badania rynku i opinii publicznej SMG/KRC, podczas debaty w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego, wygrał Bronisław Komorowski.
Czytaj całość
 
Sikorski: zagłosuję na Komorowskiego, ale głosujcie na mnie
Redaktor: Michał Caban / 20.03.2010.
Bronisław Komorowski zaapelował do  Radosława Sikorskiego, by zagłosowali na siebie nawzajem. Odpowiedź Sikorskiego była kurtuazyjna, ale szczera: - Zagłosuję na Bronisława Komorowskiego, ale apeluję do pozostałych członków Platformy Obywatelskiej, by zagłosowali inaczej niż ja - powiedział szef MSZ.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 31 - 36 z 36
Wszelkie prawa zastrzeżone © EduGlob ul.Okulickiego 8/8 03-984 Warszawa